Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Sezóna 2021 se blíží

Sezóna 2021 se blíží

Do nové sozóny 2021 se tým rozhodl nasadit i druhé identické auto AUDI RS3 LMS TCR.

Tým se rozhodl, že do sezóny 2021 nasadí i druhé auto AUDI, se kterým se také zúčastní celé série TCR Eastern Europe. Radim Adámek usedne do prvního auta ve sprintech a společně s Miro Horňákem vytvoří posádku do vytrvalosti. Zatím není známé, kdo bude pilotovat druhé auto. Ve spolupráci s promotérem série je velmi pravděpodobné, že to bude junior nebo významná osobnost motorsportu. Nicméně zatím není sedačka obsazená a může do ní kdokoliv usednout. Případní zájemci o sedačku ve sprintu nebo ve vytrvalosti stále můžou náš tým kontaktovat.

Náš tým se opět rozrůstá a sbírá další tak potřebné zkušenosti. S nasazením druhého auta se samozřejmě zvyšuje i počet mechaniků. Změny nastávají i v zázemí týmu a v přepravní technice pořízením kamiónu apod. Ambice týmu zapadnout mezi týmy evropského standardu, se zdají být na dobré cestě. Jeden z cílů týmu je i startovat v sérii TCR Europe. Otázkou je, zda se to podaří už letos na jednotlivý závod nebo někdy v budoucnosti. Je to pro nás další velká výzva.

Pevně věříme, že letošní sezóna nebude tak poznamenaná Covid pandemií jako ta loňská. S kalendářem 2021 se na novou sezónu už těšíme.

NahoruNahoru
Zavřít
Loading...