Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

V sezóně 2021se tým zúčastnil  závodů TCR EASTERN EUROPE, kde nasadil i druhé auto, které je součástí úspěšného programu ESET RaceStar. Cílem programu je společně s promotérem zpřístupnit TCR závody i ostatním závodníkům například z jiných sérií.

Díky tomuto programu se v našem týmu v Poznani objevil i Bartosz Groszek. V týmu se mu tak zalíbilo, že úspěšně pokračoval v našem týmu až do posledního závodu sezóny. Kromě svého prvního závodu byl stále na stupních vítězů, jeden závod vyhrál a výrazně tak pomohl týmu získat 3.místo v hodnocení týmů (zatím neoficiální informace). Bartosz skončil v jednotlivcích celkově na 4.místě, ale kdyby startoval ve všech závodech, tak výsledek mohl být ještě lepší.

Se žlutou „Audinou“ závodil Radim Adámek, který skončil celkově na 12.místě. Během sezóny jeho výkony měly vzestupnou tendenci. Nejlepší umístění bylo 4. Místo v Grobniku. Na Slovakiaringu se dokonce v průběhu závodu ocitnul na 2.místě, které ale nakonec neudržel.

Celou sezónu tým hodnotí jako velice úspěšnou a na jejím začátku nedoufal v takový postup, progres a úspěch. Tým se velice rychle přizpůsobil novým podmínkám a zařadil se mezi větší úspěšné evropské týmy.

Po úspěších v TCR EASTERN EUROPE se tým rozhodl splnit jen ze svých cílů a startovat ve vyšší soutěži TCR EUROPE - neoficiální Mistrovství Evropy cestovní vozů.
Tým tedy bude startovat 22.-26.9.2021 v italské Monze a reprezentovat ho budou Bartosz Groszek (POL) a Petr Čížek (CZE).

Aktuální informace ze závodů včetně odkazů na živé vysílání můžete sledovat na našich sociálních sítích.

Skvělý úspěch i smůla pod Alpami

Náš závodník Sebastian Steibel vybojoval o uplynulém víkendu své první pódium v TCR Eastern Europe 2023. Další porci smůly si…
Číst více

Sezóna pokračovala v Maďarsku

Ke druhému podniku sezóny 2023 jsme odjeli do Maďarska. Na Hungaroringu na okraji Budapešti se jel druhý závodní víkend TCR Eastern Europe…
Číst více

Hořkosladký úvod sezóny

Závodní víkend TCR Eastern Europe 2023 na německém okruhu Oschersleben byl pro náš tým hořkosladkým začátkem sezóny. A to i přes…
Číst více
Zavřít
Loading...